LOGO

KURUMSAL

Dünyaca ünlü alışveriş kanalı CJ O Shopping, MediaSa güvencesiyle şimdi Türkiye’de!

MCJ Shopping, Dünyaca ünlü alışveriş ve eğlence zinciri CJ grubun bir parçası olan CJ O Shopping ile Demet Sabancı Çetindoğan yönetimindeki Türkiye’nin saygın medya gruplarından MediaSa güvencesiyle televizyon ve internet üzerinden alışverişi daha keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

5 Aralık 2012’de yayın hayatına başlayan MCJ Shopping, TV kanalı ve web sitesi üzerinden moda, kişisel bakım, elektronik, mutfak ve ev ürünleri kategorilerinde en saygın markalara en güvenli yollarla ulaşmanız için çalışmaktadır. Haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz TV yayını ile hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri, dakikalar içerisinde en ince ayrıntısına kadar görebileceğiniz programlarla tanıtan MCJ Shopping, alışveriş kültürüne yepyeni bir boyut getirmektedir.

Çeşitli ödeme seçeneklerini geniş bir yelpazede müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz, alanında uzman alışveriş danışmanları aracılığıyla ihtiyacınız olan her ürün için yüksek memnuniyet ilkesini prensip edindiğimiz bu özel alışveriş dünyası ile sizlere hızlı, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

MediaSa Yayıncılık A.Ş

CJ O Shopping MediaSa Yayıncılık A.Ş. 2006 yılında Demet Sabancı Çetindoğan’ın girişimiyle kurulmuştur. Şirket yayın hayatına aynı yıl, dünyanın en çok izlenen tematik kanallarından biri olan Fashion TV’nin Türkiye yayın haklarını alarak başlamış olup, akabinde kanalın yazılı basındaki sesi olan Fashion & Travel Magazine dergisini de yayıncılık dünyasına kazandırmıştır. Toplumun kültürel ihtiyaçlarını karşılama konusunda duyarlı bir yaklaşım sergileyen MediaSa, kaliteli ve özgün içerikli tematik kanallar kurarak yeni nesil yayıncılığın altyapısını oluşturmayı misyon edinmiştir. Bu anlamda, eğitimde fırsat eşitliği sağlama misyonu ve sosyal sorumluluk projesi bilinciyle, 2007 yılında ZTV hayata geçirilmiştir. 2011’de ise yine bir tematik kanal olan ve tamamen turizm üzerine odaklanan World Travel Channel (WTC) kanalını kurarak, Türkiye’nin ilk turizm kanalına imza atmıştır.

CJ O Shopping

CJ Firması, ‘Cheil Jedang’ adıyla 1953’te kurulmuş ve bir çok sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk olarak Samsung’un ana şirketi olan şirket, 1995’de gruptan ayrılmış ve 2002’de adını CJ olarak değiştirmiştir. Şu anda gıda, biyokimya, medya, eğlence, lojistik ve perakende dahil bir çok sektörde Güney Kore’de önemli bir oyuncu olan firma, ilk kez 1995 yılında alışveriş üzerine bir televizyon kanalı kurarak Kore’de bir ilke imza attığında henüz Kore halkı bu tür bir alışverişin varlığından haberdar değildi. Kore’yi bu yeni alışveriş kültürü ile tanıştıran lider marka CJ, ‘CJ O Shopping’ adıyla 5 farklı ülkede (Çin, Hindistan, Japonya, Vietnam ve Tayland) yürüttüğü 7 farklı operasyon ile tele shopping sektöründe dünyada ikinci, Asya’da ise ilk sırada yer almaktadır.

Kurumsal
Yardım
Bizi Takip Edin
Müşteri Hizmetleri
444 5 625

Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

SSL
Copyright©2012 MCJ.com.tr. Tüm Hakkı Saklıdır.